Niečo o nás

O nás

Už viac ako 17 rokov zdieľame nadšenie pre informatiku v oblastiach softvérového vývoja so zákazníkmi z celého sveta. Poskytujeme služby v oblasti softvérového vývoja a implementácie. Od roku 2010 sme sa začali prioritne orientovať na softvérové technológie v oblasti dopravy a špedície. Dlhoročne nadobudnuté skúsenosti a vedomosti využívame v prospech klientov, vďaka čomu im dodávame špičkové a spoľahlivé riešenia. Využívanie najmodernejších technológií je pre nás priorita číslo jeden.

o_nas_ecargo
o_nas_ecargo

Ako to celé začalo

História vzniku aplikácie eCargo.sk začala už v roku 2010, keď nás oslovila menšia skupina dopravcov a špeditérov s prosbou o pomoc. Potrebovali učinný nástroj, ktorý by im pomohol s každodennou evidenciou pracovnej agendy. Poobzerali sme sa po existujúcich špedičných a dopravných programoch a väčšinu sme aj vyskúšali. Dennodenné otázky "prečo?" nemali konca kraja. Prečo mi môj program pracuje strašne pomaly? Prečo to nefunguje na mojom Mac-u? Prečo nemôžem pracovať aj z domu? Títo ľudia vedeli, že jedinou cestou je vytvoriť si vlastný systém. A takto začalo vznikať eCargo.sk

Ďakujeme našim partnerom za ich podporu a prínos do projektu eCargo.sk. Snažíme sa, aby ich odborné a praktické rady boli vždy promptne implementované.

Aj vďaka nim je aplikácia eCargo.sk profesionálne pripravená pomáhať Vám pri každonennej práci.

skills

Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme používateľské nastavenia.
Ďalšie informácie. Súhlasím