Cookies

Niečo o nás

O nás

Už viac ako 17 rokov zdieľame nadšenie pre informatiku v oblastiach softvérového vývoja so zákazníkmi z celého sveta. Poskytujeme služby v oblasti softvérového vývoja a implementácie. Od roku 2010 sme sa začali prioritne orientovať na softvérové technológie v oblasti dopravy a špedície. Dlhoročne nadobudnuté skúsenosti a vedomosti využívame v prospech klientov, vďaka čomu im dodávame špičkové a spoľahlivé riešenia. Využívanie najmodernejších technológií je pre nás priorita číslo jeden.

o_nas_ecargo
o_nas_ecargo

Ako to celé začalo

História vzniku aplikácie eCargo.sk začala už v roku 2010, keď nás oslovila menšia skupina dopravcov a špeditérov s prosbou o pomoc. Potrebovali učinný nástroj, ktorý by im pomohol s každodennou evidenciou pracovnej agendy. Poobzerali sme sa po existujúcich špedičných a dopravných programoch a väčšinu sme aj vyskúšali. Dennodenné otázky "prečo?" nemali konca kraja. Prečo mi môj program pracuje strašne pomaly? Prečo to nefunguje na mojom Mac-u? Prečo nemôžem pracovať aj z domu? Títo ľudia vedeli, že jedinou cestou je vytvoriť si vlastný systém. A takto začalo vznikať eCargo.sk

Ďakujeme našim partnerom za ich podporu a prínos do projektu eCargo.sk. Snažíme sa, aby ich odborné a praktické rady boli vždy promptne implementované.

Aj vďaka nim je aplikácia eCargo.sk profesionálne pripravená pomáhať Vám pri každonennej práci.