Migrácia existujúcich zákazníkov

Informácie pre zákazníkov využívajúcich predchádzajúcu verziu

Novú verziu aplikácie eCargo.sk môžu momentálne využívať len noví zákazníci. Využívanie novej verzie pre zákazníkov využívajúcich súčasnú verziu aplikácie eCargo.sk nie je možná vzhľadom na nekompatibilitu databázovej štruktúry.

ecargo.sk
ecargo.sk

Aké možnosti máte?

V súčasnosti intenzívne pracujeme na vybudovaní prevodového mostíka z aktuálnej do novej verzie aplikácie. V prípade ukončenia vývoja budeme postupne oslovovať všetkých zákazníkov s ponukou prechodu do novej verzie. Pred migráciou budete mať možnosť bezplatného vyskúšania novej verzie aplikácie eCargo.sk

Spoplatnenie prechodu na novú verziu

Ceny novej verzie aplikácie sú vzhľadom na novú funkcionalitu vyššie oproti pôvodnej verzii. Ceny novej verzie si možete pozrieť v aktuálnom cenníku. Prechod bude spoplatnený len rozdielom vami uhradenej ceny za aktuálnu verziu a cenou novej verzie. Migrácia dát z aktuálnej verzie do novej bude bezplatná.

ecargo.sk
ecargo.sk

Nová technická podpora

V súčasnosti je technická podpora prioritne poskytovaná prostredníctvom emailu. K novej verzii sme pre vás pripravili aj novú telefonickú technickú podporu, ktorá bude spoplatnená podľa aktuálneho cenníka. Bude len na vás, pre ktorý spôsob technickej podpory sa rozhodnete.

Ďakujeme vám za vašu doterajšiu priazeň a veríme, že vám nová verzia pomôže ešte viac automatizovať vaše firemné procesy.

skills

Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme používateľské nastavenia.
Ďalšie informácie. Súhlasím