Funkcie aplikácie eCargo

Objednávky na prepravu


Jednoduché a rýchle vystavovanie objednávok na prepravu. Aplikácia si pamätá všetky firmy ktoré ste zapísali do objednávok a automaticky ich ukladá do adresára organizácií. Pri vystavovaní objednávok sa automaticky vytvára aj adresár nakládok a vykládok. Pri novej objednávke stačí začať písať názov firmy alebo nakládky/vykládky a v prípade, že ste už takýto záznam v minulosti použili, automaticky ho za vás doplní a ušetrí vám čas pri vystavovaní objednávky.

Fakturácia


Na základe zaevidovanej objednávky na prepravu môžete automaticky vygenerovať odoslanú alebo prijatú faktúru z už evidovaných údajov v objednávke na prepravu bez ďalšieho ručného typovania údajov. Každá objednávka získa prehľadný príznak toho, či k nej už bola vystavená odoslaná alebo prijatá faktúra. Taktiež signalizuje, či už bola k jednotlivým faktúram zaevidovaná kompletná, prípadne čiastková úhrada. Samozrejmosťou je aj sledovanie faktúr po splatnosti.

Sledovanie úhrad


Ku každej jednej faktúre, či už odoslanej alebo prijatej, umožňuje aplikácia jednoducho a rýchlo zaevidovať úhradu. Úhradu je možné zaevidovať viacerými spôsobmi. Jedným zo spôsobov je zaevidovanie úhrady v okne vystavenej alebo prijatej faktúry. Ďalším spôsobom je zaevidovanie úhrady priamo v okne prehľadu faktúr. Úhradu je možné zaevidovať ako kompletnú, na celú fakturovanú sumu alebo ako čiastočnú, len na jej časť.


Adresár organizácií


V adresári organizácií môžete evidovať všetkých obchodných partnerov. Ku každému z nich môžete zaevidovať kontaktné informácie, bankové informácie, rôzne poznámky či upozornenia, ktoré sa Vám pripomenú pri vystavovaní objednávok na prepravu alebo fakturácii.


Adresár nakládok a vykládok


Adresár nakládok a vykládok sa vytvára automaticky počas vašej každodennej práce. Každá nakládka a vykládka zaevidovaná v objednávke na prepravu sa automaticky uloží do adresára nakládok a vykládok. Nakládky a vykládky sa ponúkajú automaticky pri vytváraní nových objednávok.


Export faktúr do účtovníctva


eCargo.sk podporuje export veľkého množstva dát do najpoužívanejších účtovných programov. Vášho účtovníka tak potešíte, ak už viac nebude musieť ručne prepisovať doklady do svojho účtovného programu a zároveň tak znížite možnú chybovosť pri manuálnom prepisovaní dokladov.


Modul odosielania SMS


Modul umožňuje odosielanie SMS správ priamo z aplikácie eCargo.sk. SMS správy možu obsahovať ľubovoľný text, dispozície pre vodiča vygenerované priamo z objednávky na prepravu alebo poslúžia ako notifikačné SMS pre Vášho obchodného partnera o odoslaní objednávky, faktúry alebo upomienky.

Copyright © 2013 eCargo online. All rights reserved.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie. Súhlasím